Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Pielęgnacja fretki

*Blog o zwierzętach *

Strona Główna

Zajrzało 4646 osób, a ślad zostawiło tylko 0...

Księga
Księga Gości
Dodaj do Księgi

Profil
Dodaj do Ulubionych

Przeszłość

2017
Lipiec
Luty
2016
Styczeń
2015
Grudzień


Ulubieni
LinkiPielęgnacja fretki

Jak dbać o fretkę? Fretka to jeden z inteligentniejszych pupili, który spodoba się każdemu dziecku. Zanim jednak zdecydujemy się na posiadanie takiego zwierzaczka, powinniśmy zapoznać się z jego zachowaniem i standardowymi zwyczajami. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że fretki są niezwykle ruchliwe i zwinne, i co więcej są również ciekawskie i bardzo chętnie będą poruszać się po całym naszym mieszkaniu. Dlatego też musimy przygotować je na pojawienie się naszego pupila, usuwając przedmioty, które potencjalnie mogłyby zaszkodzić sympatycznym stworzeniom.

Kluczowe jest także kupienie przestronnej klatki, która powinna być dosyć duża. Tylko dzięki temu fretka będzie czuła się w niej znakomicie i tym samym chętnie będzie w niej przebywać. Warto także zdecydować się na fachową literaturę stworzoną dla hodowców prezentowanych zwierząt. Na pewno odnajdziemy tam wiele interesujących wskazówek, które pomogą nam jeszcze lepiej przygotować się do opieki nad pupilem. Należy także nadmienić, że również w Internecie znajdziemy strony poświęcone przedstawionym pupilom.


Głosuj (0)

mikedo24 13:37:06 23/02/2017 [Powrót] Komentuj