Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Wychowanie Szynszyli

*Blog o zwierzętach *

Strona Główna

Zajrzało 4646 osób, a ślad zostawiło tylko 0...

Księga
Księga Gości
Dodaj do Księgi

Profil
Dodaj do Ulubionych

Przeszłość

2017
Lipiec
Luty
2016
Styczeń
2015
Grudzień


Ulubieni
LinkiWychowanie Szynszyli

Opieka nad większymi gryzoniami Szynszyle są jednymi z bardziej wymagających gryzoni, z tego względu, że należy im poświęcić naprawdę sporo uwagi. Są to jednak niezwykle urocze stworzonka, które w błyskawicznym czasie nawiązują kontakt z człowiekiem. Stosunkowo dużo hodowców sądzi, że szynszyla najlepiej czuje się w towarzystwie drugiej szynszyli, tworząc parkę. Jest to też znakomite rozwiązanie dla właściciela, z tego względu, że tym samym zwierzątka nie będą się nudzić.

Bardzo istotne jest także zagwarantowanie im innego rodzaju rozrywki, w czym pomocne będą zabawki przeznaczone właśnie dla omawianych gryzoni. Bez kłopotów odnajdziemy je w sklepie zoologicznym, decydując się na takie produkty, które spełnią nasze oczekiwania. Bardzo ciekawą propozycją są między innymi huśtawki dla szynszyli. Możemy je zawiesić w wybranym miejscu, oczywiście pamiętając o bezpieczeństwie naszego gryzonia. Tego rodzaju asortyment nie jest zbyt drogi, więc z powodzeniem możemy kupić nawet większą liczbę huśtawek czy żerdek. Tym sposobem uda nam się stworzyć pupilowi ciekawą przestrzeń, w której bardzo chętnie będzie przebywał.


Głosuj (0)

mikedo24 13:29:39 23/02/2017 [Powrót] Komentuj