Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Kojec dla świnki morskiej

*Blog o zwierzętach *

Strona Główna

Zajrzało 4646 osób, a ślad zostawiło tylko 0...

Księga
Księga Gości
Dodaj do Księgi

Profil
Dodaj do Ulubionych

Przeszłość

2017
Lipiec
Luty
2016
Styczeń
2015
Grudzień


Ulubieni
LinkiKojec dla świnki morskiej

Interesujące zwierzątko domowe Jeśli pochylimy się nad zagadnieniem, które zwierzęta domowe są obecnie najbardziej rozpowszechnione, z pewnością wpadną nam do głowy także gryzonie. W tym względzie interesującym przykładem jest świnka morska, która jest zwierzątkiem o znacznych gabarytach – zwłaszcza, jeśli zestawimy ją z innymi gryzoniami. Co za tym idzie, klatka idealna dla świnek morskich musi być naprawdę dużych rozmiarów, bo w innym wypadku zwierzątko nie będzie się dobrze w niej czuło.

Samo przebywanie w zamkniętej przestrzeni to niezaprzeczalnie za mało, aby w odpowiedni sposób zaopiekować się zaprezentowanym pupilem. Szczególnie istotne jest, aby bardzo często wypuszczać świnkę na dłuższe spacery po naszym mieszkaniu. Oczywiście musimy te spacery nadzorować, aby naszej śwince nie przytrafiło się nic złego. Dobrym pomysłem może okazać się zakup kojca, który wyznaczy dla świnki konkretną przestrzeń do swobodnego poruszania się. Należy także pamiętać o zbilansowanej diecie przywołanego gryzonia. Koniecznie trzeba do niej wprowadzić poszczególne jarzyny, za którymi przepada większość gryzoni.


Głosuj (0)

mikedo24 13:27:24 23/02/2017 [Powrót] Komentuj