Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Opieka nad koszatniczką

*Blog o zwierzętach *

Strona Główna

Zajrzało 5166 osób, a ślad zostawiło tylko 0...

Księga
Księga Gości
Dodaj do Księgi

Profil
Dodaj do Ulubionych

Przeszłość

2017
Lipiec
Luty
2016
Styczeń
2015
Grudzień


Ulubieni
LinkiOpieka nad koszatniczką

Wybierając najlepszego pupila dla dziecka, najczęściej kierujemy się tym, aby nie sprawiał on za dużo problemów, a opieka nad nim nie pochłaniała za dużo czasu. W tym względzie najlepszym wyborem okaże się koszatniczka, z którą wbrew pozoru można bardzo łatwo nawiązać kontakt. Oczywiście wymaga to cierpliwości, ponieważ wszystkie gryzonie z natury nie są zwierzętami oswojonymi z ludźmi. Koszatniczce należy stworzyć odpowiednią przestrzeń, w której będzie mogła swobodnie się poruszać.

W tym celu należy wstawić dość dużą klatkę, najlepiej z paroma poziomami. Tym sposobem gryzoń będzie mógł poruszać się również w górę, co na pewno znakomicie wpłynie na jego ogólną kondycję. Jeśli zaś chodzi o żywność dla koszatniczek, bez wątpienia nie będziemy mieć trudności z jej nabyciem. W sklepach zoologicznych czeka na nas naprawdę ogromny wybór rozmaitych mieszanek, przy pomocy których zadbamy o zdrowie naszego pupila. Koszatniczka nie jest kłopotliwym zwierzęciem i na pewno błyskawicznie przypadnie do gustu nawet młodszym pociechom.


Głosuj (0)

mikedo24 13:23:12 23/02/2017 [Powrót] Komentuj